Hallitus

Puistolan Urheilijat ry hallitus

Ylärivi: Arto Huhtanen, Timo Heinonen,
Timo Bengs, Timo Koho, Jouko Siro
Alarivi: Susanna Kuikanmäki ja Uljas Joki
Kuvasta puuttuvat: Hilkka Mäkelä, Mikko Reponen ja Konsta Kuokkanen

Seuran hallitus kokoontuu pääsääntöisesti kerran kuukaudessa, seuran toimistolla.
Hallituksessa on edustaja jokaisesta lajijaostosta. 

Uljas Joki 
Seuran puheenjohtaja
uli.joki@gmail.com
050-5942821

Jouko Siro
Seuran varapuheenjohtaja
jouko.siro@helsinki.fi 
040-5555 675

Susanna Kuikanmäki
Seuran hallintosihteeri
susanna.kuikanmaki@puistolanurheilijat.fi
050-564 4132

Mikko Reponen
Tennisjaoston valmennuspäällikkö
mikko.reponen@puistolanurheilijat.fi

Timo Heinonen 
Sulkapallojaoston puheenjohtaja 
timo.heinonen@elisanet.fi 
050-943 307

Konsta Kuokkanen 
Jalkapallojaoston puheenjohtaja 
konsta.kuokkanen@kotiportti.fi
puh. 050 306 3701

Arto Huhtanen
Jalkapallojaoston edustaja
​arto.huhtanen@ncc.fi

Timo Bengs 
Jalkapallojaoston edustaja
timo.bengs@gmail.com
044-3897921
         
Hilkka Mäkelä
Jalkapallojaoston edustaja
hilkka.makela@oaj.fi